Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:5ko“

не заборави дека има уште Радио Слободна Европа http://www.makdenes.org/. :) --[[Корисник:VKokielov|VKokielov]] 19:18, 19 Август 2005 (UTC)
 
==Златна тегла ајвар===
 
[[Слика:zlatnategla.jpg|thumb|right|100px|За исклучителни придонеси на македонската википедија]]
 
Ајварот е злато сам по себе, ама овде и капакот и етикетата се златни! :-) Ова е нeшто како фала и како показател дека твојот труд е ценет! Поздрав --[[Корисник:FlavrSavr|FlavrSavr]] 13:28, 8 Септември 2005 (UTC)
 
: Много ти благодаря! Много ми е мило да видя това веднага след ваканцията. Надявам се добрата ни сработка да продължи. Поздрави, --[[Корисник:5ko|5ko]] 21:03, 12 Септември 2005 (UTC)
398

уредувања