Џорџо Наполитано: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
[[Категорија:Никулци за Италијанци<noinclude>| </noinclude>]]
[[Категорија:Италијански политичари]]
[[Категорија:Живи луѓе]]
 
[[ar:جورجو نابوليتانو]]