Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:СССР-никулец“

Нема измена во големината ,  пред 13 години
нема опис на уредувањето
<div class="boilerplate metadata" id="stub">
{| align=left border=0 cellpadding="0" cellspacing=4"0" style="background-color: nonetransparent;"
|-
|[[Image:Hammer and sickle.svg|38px|Срп и чекан]]
|''Ова е [[Википедија:Што е никулец?|недовршена статија]] за [[СССР]].<br>Вие можете да [{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} помогнете] за нејзината [[Помош:Како да уредам страница|дообработка]].''