Разлика помеѓу преработките на „Моноспитово“

Додадени 19 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Додава: pl:Monospitowo
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Села во Македонија; козметички промени)
с (Бот Додава: pl:Monospitowo)
 
[[bg:Моноспитово]]
[[pl:Monospitowo]]
[[sq:Monospitova]]
11.372

уредувања