Љубка Рондова: Разлика помеѓу преработките

Додадени 12 бајти ,  пред 11 година
нема опис на уредувањето
с (Бот: козметички промени)
Нема опис на уредувањето
опис= пејачка|
наставка=а |
роден-дата= [[{{роден на|24 |август]] [[|1936]]}} |
роден-место=[[Шестево]] ([[Егејска Македонија]]), [[Грција]] |
починал-дата= |