Разлика помеѓу преработките на „Либечки Залив“

Додадени 22 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Додава: en:Bay of Lübeck
с
с (Бот Додава: en:Bay of Lübeck)
[[Категорија:Либек|Залив]]
[[Категорија:Заливи во Балтичкото Море]]
 
[[Категорија:Шлезвиг-Холштајн]]
 
[[da:Lübeck Bugt]]
[[de:Lübecker Bucht]]
[[en:Bay of Lübeck]]
[[fr:Baie de Lübeck]]
[[nl:Lübecker Bocht]]
[[pt:Baía de Lübeck]]
[[uk:Любецька бухта]]
 
[[Категорија:Шлезвиг-Холштајн]]
109.264

уредувања