Разлика помеѓу преработките на „Либечки Залив“

Додадени 32 бајти ,  пред 9 години
с
Брзо додавање категорија Шлезвиг-Холштајн (со користење на HotCat)
(Создадена страница со: мини|десно|250п|Травеминде на Либечкиот Залив '''Либечкиот Зал...)
 
с (Брзо додавање категорија Шлезвиг-Холштајн (со користење на HotCat))
 
[[Категорија:Заливи во Германија]]
[[Категорија:Географија на Шлезвиг-Холштајн]]
[[Категорија:Либек|Залив]]
[[Категорија:Заливи во Балтичкото Море]]
[[pt:Baía de Lübeck]]
[[uk:Любецька бухта]]
 
[[Категорија:Шлезвиг-Холштајн]]