Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1154 година“

с
Бот Додава: da:Kategori:Født i 1154; козметички промени
с (Бот Менува: ro:Categorie:Nașteri în 1154)
с (Бот Додава: da:Kategori:Født i 1154; козметички промени)
[[Категорија:Родени по години|1154]]
{{birthyr|115|4}}
{{Commons cat|1154 births}}
 
[[Категорија:Родени по години|1154]]
 
[[an:Categoría:1154 (naixencias)]]
[[br:Rummad:Ganedigezhioù 1154]]
[[cs:Kategorie:Narození 1154]]
[[da:Kategori:Født i 1154]]
[[de:Kategorie:Geboren 1154]]
[[en:Category:1154 births]]