Отвори го главното мени

Промени

Додадени 20 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Додава: he:סימכוס
[[id:Paus Symmakus]]
[[it:Papa Simmaco]]
[[he:סימכוס]]
[[jv:Paus Symmachus]]
[[ka:სიმახუსი (პაპი)]]
59.415

уредувања