Отвори го главното мени

Промени

Додадени 30 бајти ,  пред 9 години
с
нема опис на уредувањето
{{наводи}}
 
{{Ризница-врска}}
{{coord|39|31|22|N|13|21|12|E|type:waterbody|display=title}}