Разлика помеѓу преработките на „1352“

Додадени 17 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додаје: simple:1352 Мења: hr:1352.
с (Бот Додаје: sw:1352)
с (Бот Додаје: simple:1352 Мења: hr:1352.)
[[he:1352]]
[[hi:1352]]
[[hr:1352.]]
[[ht:1352 (almanak jilyen)]]
[[hu:1352]]
[[ru-sib:1352]]
[[scn:1352]]
[[simple:1352]]
[[sk:1352]]
[[sl:1352]]
21.521

уредување