Хорхе Гарбахоса: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
[[Категорија:Шпански НБА кошаркари]]
[[Категорија:Играчи на Торонто Рапторс]]
[[Категорија:Живи луѓе]]
 
[[ca:Jorge Garbajosa Chaparro]]