Разлика помеѓу преработките на „Шлески јазик“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
Бот Менува: mdf:Силезиень кяль
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Менува: mdf:Силезиень кяль)
[[arz:سيليسى]]
[[ms:Bahasa Silesia]]
[[mdf:СилезияньСилезиень кяль]]
[[nah:Silesiatlahtōlli]]
[[nl:Silezisch (Slavische taal)]]
6.131

уредување