Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Европско општество“

с
Бот Додава: es, ur, zh Менува: en
(Креирана страница со: Општество *Европа [[Категорија...)
 
с (Бот Додава: es, ur, zh Менува: en)
[[Категорија:Општество по континент]]
 
[[en:Category:SocietyEuropean by continentsociety]]
[[es:Categoría:Sociedad de Europa]]
[[ur:زمرہ:یورپی معاشرہ]]
[[zh:Category:歐洲社會]]
109.264

уредувања