Разлика помеѓу преработките на „Вирџинија“

Додадени 36 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: be:Штат Вірджынія
с (Бот Додава: frr:Virginia)
с (Бот Додава: be:Штат Вірджынія)
 
{{Link FA|es}}
 
[[frr:Virginia]]
 
[[af:Virginië]]
[[bn:ভার্জিনিয়া]]
[[zh-min-nan:Virginia]]
[[be:Штат Вірджынія]]
[[be-x-old:Вірджынія]]
[[bcl:Virginia (estado)]]
[[nl:Virginia (staat)]]
[[ja:バージニア州]]
[[frr:Virginia]]
[[no:Virginia]]
[[nn:Virginia]]
86.434

уредувања