Разлика помеѓу преработките на „Монтана (област)“

Додадени 44 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додаје: de:Oblast Montana, pl:Obwód Montana
с
с (Бот Додаје: de:Oblast Montana, pl:Obwód Montana)
[[ca:Província de Montana]]
[[cs:Montanská oblast]]
[[de:Oblast Montana]]
[[en:Montana Province]]
[[et:Montana piirkond]]
[[it:Montana (regione)]]
[[nl:Montana (oblast)]]
[[pl:Obwód Montana]]
[[pt:Montana (distrito)]]
[[ro:Regiunea Montana]]
46.384

уредувања