Харалампие Поленаковиќ: Разлика помеѓу преработките

с
Брзо додавање категорија Гостиварци (со користење на HotCat)
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (Брзо додавање категорија Гостиварци (со користење на HotCat))
 
[[bg:Харалампие Поленакович]]
 
[[Категорија:Гостиварци]]