Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Избрани портали“

с
нема опис на уредувањето
с
с
==2007 година==
{| cellspacing="2" cellpadding="2" style="border-top:0px; background:#D0E2EE;"
|valign="top" align="left" bgcolor=white|'''Август 2007''', Портал Уметност, чиј главен уредувач до сега беше корисникот [[Корисник:Виктор Јованоски|Виктор Јованоски]]
|bgcolor=white|{{Избран портал за август 2007}}
|-
|valign="top" align="left" bgcolor=white|'''Јули 2007''', Портал Класична музика, чиј главен уредувач до сега беше корисникот [[корисник:Bjankuloski06|Bjankuloski06]]
|bgcolor=white|{{Избран портал за јули 2007}}