Разлика помеѓу преработките на „Перо Ивановски“

Додадени 55 бајти ,  пред 11 година
с
Брзо додавање категорија Учесници во НОБ (со користење на HotCat)
с (Брзо додавање категорија Делегати на Првото заседание на АСНОМ (со користење на [[WP:HO)
с (Брзо додавање категорија Учесници во НОБ (со користење на HotCat))
 
[[Категорија:Делегати на Првото заседание на АСНОМ]]
 
[[Категорија:Учесници во НОБ]]