Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Ревизија на избрани статии“

с
с (+уште нешто)
[[en:Wikipedia:Featured article review]]
[[es:Wikipedia:Revalidación de artículos destacados]]
[[fa:ویکی‌پدیا:بازبینی نوشتارهایمقاله‌های برگزیده]]
[[ko:위키백과:알찬 글 후보/해제 토론]]
[[ja:Wikipedia:秀逸な記事の再選考]]
[[pt:Wikipedia:Revalidação]]
126.120

уредувања