Разлика помеѓу преработките на „Левичарската партија.ПДС“

Нова страница: {{Инфокутија германска политичка партија |име = Левичарска партија.ПДС |изворно = Die Linkspartei.PDS |а...
(Нова страница: {{Инфокутија германска политичка партија |име = Левичарска партија.ПДС |изворно = Die Linkspartei.PDS |а...)
(нема разлика)