Разлика помеѓу преработките на „Георги Прванов“

Додадени 46 бајти ,  пред 13 години
с
с (Бот Додаје: sq:Georgi Parvanov Мења: gl:Georgi Parvanov)
с (Бот Додаје: io:Georgi Parvanov, oc:Georgi Parvanov)
[[hu:Georgi Parvanov]]
[[id:Georgi Parvanov]]
[[io:Georgi Parvanov]]
[[it:Georgi Părvanov]]
[[ja:ゲオルギ・パルヴァノフ]]
[[nl:Georgi Parvanov]]
[[nn:Georgi Părvanov]]
[[oc:Georgi Parvanov]]
[[pl:Georgi Pyrwanow]]
[[pt:Georgi Parvanov]]
43.100

уредувања