Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:Antonio Brsjacki“

(→‎Фала: ново заглавие)
 
ти благодарам што малце придонесе на википедја ако имаш некој други информации слободно додади го на википедја [[User:Ilija.milcinoski|Ilija.milcinoski]] <small>([[User talk:Ilija.milcinoski|разговор]])</small> 16:07, 1 септември 2010 (CEST)
 
== Лидери по година ==
Здраво. Со создавањето на [[Википедија:ВикиПроект Години|ВикиПроектот Години]], започна иницијативата за пополнување на статиите за години на Википедија на македнски јазик. Првата активност е пополнување на [[Список на лидери на држави по година|списоците за лидери на држави по години]]. Доколку сте заинтересирани да помогнете во извршувањето на оваа задача, може да се пријавите на [[Википедија:ВикиПроект Години/Списоци на лидери на држави по години|страницата наменета за оваа активност]], на која и може да дадете свој коментар. Поздрав.--[[User:Kiril Simeonovski|Kiril Simeonovski]] <small>([[User talk:Kiril Simeonovski|разговор]])</small> 01:18, 12 октомври 2010 (CEST)