Разлика помеѓу преработките на „Софиски универзитет „Св. Климент Охридски““

Врски
(Врски)
==Врски==
* [http://uni-sofia.bg/ Сајт на Софискиот универзитет „Св. Климент Охридски“]
* [http://makedonski-bulgari.blogspot.com/2006/03/blog-post_114298483731614106.html Студенти од Македонија за СУ]
 
[[Категорија:Бугарија]]
869

уредувања