Hanzo~mkwiki

Членува од 10 јули 2007
Одземени 780 бајти ,  пред 14 години
Ја заменувам страницата со '...'
с (Undo revision 165987 by 62.220.218.54 (Talk))
(Ја заменувам страницата со '...')
...
Здраво, јас сум Ханзо и сум голем кретен. П.С. Не зборувам со женски :D<br>
П.П.С. Ајде бе Ханзо, побрзо уредувај си ја страницата, па да помогнеш во ширењето на македонската википедија! Поздрав, квазиадминистратор (вонаби администратор, [[англиски]]: wannabe administrator), [[Корисник:INkubusse|Поречанец]] 16:37, 10 јули 2007 (UTC)
 
:D :D :D :D :D :D
 
Реков да си ја уредиш педер, дај направи ја, ме интересира што сѐ ќе пишеш ;) [[Корисник:INkubusse|Поречанец]] 20:35, 10 јули 2007 (UTC)
Анонимен корисник