Разлика помеѓу преработките на „2079“

Одземени 18 бајти ,  пред 9 години
interwiki correction
с (Бот брише Шаблон: Без извори, референци во самата википедија)
(interwiki correction)
 
{{21 век}}
 
[[Категорија:21 век]]
 
[[bat-smg:2079]]
[[bh:२०७९]]
[[fr:2079]]
12

уредувања