Разлика помеѓу преработките на „2090“

Одземени 18 бајти ,  пред 9 години
wrong interwiki link
с (Бот брише Шаблон: Без извори, референци во самата википедија)
(wrong interwiki link)
 
{{21 век}}
 
[[Категорија:21 век]]
 
[[bat-smg:2090]]
[[bh:२०९०]]
[[fr:2090]]
12

уредувања