Разлика помеѓу преработките на „Долна Чарлија“

Додадени 32 бајти ,  пред 14 години
с
+bg
(Бот-форматирање на селата.)
 
с (+bg)
[[Категорија:Села во Општина Могила]]
[[Категорија:Села во Република Македонија]]
 
[[bg:Долна Чарлия]]
95

уредувања