Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Реки во Англија“

с
с (Нова страница: {{Катпов|Листа на реки во Англија}} Реки [[Категорија:Реки во...)
 
 
[[bg:Категория:Реки в Англия]]
[[cs:Kategorie:Řeky v Anglii]]
[[en:Category:Rivers of England]]
[[he:קטגוריה:אנגליה: נהרות]]
[[nl:Categorie:Rivier in Engeland]]
[[sk:Kategória:Rieky v Anglicku]]
[[vi:Thể loại:Sông Anh]]
24.401

уредување