Разлика помеѓу преработките на „Георги Прванов“

Одземени 9 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додаје: sq:Georgi Parvanov Мења: gl:Georgi Parvanov
с (Бот Додаје: sq:Georgi Parvanov Мења: gl:Georgi Parvanov)
[[fi:Georgi Părvanov]]
[[fr:Gueorgui Parvanov]]
[[gl:Georgi Parvanov - Георги Първанов]]
[[he:גאורגי פארבאנוב]]
[[hr:Georgi Parvanov]]
[[sh:Georgi Parvanov]]
[[sk:Georgi Parvanov]]
[[sq:Georgi Parvanov]]
[[sv:Georgi Părvanov]]
[[zh:格奥尔基·珀尔瓦诺夫]]
318

уредувања