Отвори го главното мени

Промени

Додадени 25 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додаје: hu:Szerv (biológia)
[[gl:Órgano (bioloxía)]]
[[he:איבר]]
[[hu:Szerv (biológia)]]
[[ia:Organo (anatomia)]]
[[id:Organ (anatomi)]]
109.264

уредувања