Адамстаун: Разлика помеѓу преработките

Додаден 61 бајт ,  пред 12 години
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
|area_magnitude =
|unit_pref = Metric
|area_footnotes = <{{ref>Површина на островот Питкерн</ref>label|А|а|а}}
|area_total_km2 = 4,6
|area_land_km2 = 4,6
File:
</gallery>
 
== Белешки ==
* {{note label|А|а|а}} Површина на островот Питкерн.
 
== Наводи ==