Мидвејски Атол: Разлика помеѓу преработките

Додадени 29 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: be:Атол Мідуэй
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот Менува: eu:Midway atoloia)
с (Бот Додава: be:Атол Мідуэй)
[[az:Miduey rifi]]
[[zh-min-nan:Midway Khoân-chiau]]
[[be:Атол Мідуэй]]
[[bs:Atol Midway]]
[[bg:Мидуей (острови)]]
86.434

уредувања