Медицина: Разлика помеѓу преработките

Одземени 23 бајти ,  пред 12 години
с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][непроверена преработка]
сНема опис на уредувањето
== Надворешни врски ==
* [http://www.rak.mk/ Македонски портал за малигните заболувања „Rak.mk“]<br />
* [http://www.psihijatrija.eu/ Македонски портал за ментално здравје и психички заболувањамозокот]<br />
* [http://www.mojamedicina.com.mk/ „Моја медицина“, македонски портал за медицина]<br /><br />
 
132

уредувања