Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Избрани портали“

Нема измена во големината ,  пред 12 години
с
нема опис на уредувањето
с
с
==2007 година==
{| cellspacing="02" cellpadding="2" style="border-top:0px; background:#D0E2EE;"
|valign="top" align="left"|Почеток на изборот на портали. Амбицијата е да се избира најдобар портал секој месец. За овој месец избран е порталот Математика, чиј главен уредувач до сега беше корисникот [[корисник:Filip|Filip]]
|{{Избран портал за јуни 2007}}