Разлика помеѓу преработките на „Ерзурум (покраина)“

с
Бот Додава: cy:Erzurum (talaith)
с (Бот Додава: be-x-old, bg, id, os, ru, sw, ug Брише: az, bs Менува: fa, hy, ku, tk)
с (Бот Додава: cy:Erzurum (talaith))
[[bg:Ерзурум (вилает)]]
[[cv:Эрзурум (ил)]]
[[cy:Erzurum (talaith)]]
[[de:Erzurum (Provinz)]]
[[et:Erzurumi provints]]
59.415

уредувања