Среда: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 12 години
с
Бот Менува: vi:Thứ Tư
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: bh:बुधवार)
с (Бот Менува: vi:Thứ Tư)
[[ur:بدھ]]
[[vec:Mèrcore]]
[[vi:Thứ ]]
[[fiu-vro:Kolmapäiv]]
[[wa:Mierkidi]]
9.281

уредување