Отвори го главното мени

Промени

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
Бот Менува: zh:阿塔蒂尔克国际机场
[[uk:Міжнародний аеропорт Ататюрк]]
[[vi:Sân bay quốc tế Atatürk]]
[[zh:阿塔尔克国际机场]]
9.281

уредување