Декларација: Разлика помеѓу преработките

Додадени 1.386 бајти ,  пред 15 години
Нова страница: '''Декларација''' е документ кој содржи договорен стандард или норма, но не е правно обрзувачки ...
(Нова страница: '''Декларација''' е документ кој содржи договорен стандард или норма, но не е правно обрзувачки ...)
(нема разлика)
432

уредувања