Силистра: Разлика помеѓу преработките

Додадени 15 бајти ,  пред 15 години
с
Бот Додаје: fi:Silistra
[непроверена преработка][непроверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (Бот Додаје: fi:Silistra)
{{Гео-никулец}}
{{Шаблон:Градови во Бугарија}}
 
 
[[bg:Силистра]]
[[en:Silistra]]
[[eo:Silistra]]
[[fi:Silistra]]
[[fr:Silistra]]
[[it:Silistra]]
21.521

уредување