Османие (покраина): Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: cs:Osmaniyjská provincie
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: uk:Османіє (іл))
с (Бот Додава: cs:Osmaniyjská provincie)
[[bg:Османие (вилает)]]
[[cv:Османие (ил)]]
[[cs:Osmaniyjská provincie]]
[[cy:Osmaniye (talaith)]]
[[de:Osmaniye (Provinz)]]
86.434

уредувања