Разлика помеѓу преработките на „Паралово“

Додадени 25 бајти ,  пред 13 години
нема опис на уредувањето
(Бот-форматирање на селата.)
 
[[Категорија:Села во Општина Новаци]]
[[Категорија:Села во Република Македонија]]
 
[[bg:Паралово]]
Анонимен корисник