Предлошка:Будизам-никулец: Разлика помеѓу преработките

с
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот: Менува Категорија:Никулец за Будизам; козметички промени)
[[Категорија:Никулци за Будизмот]]
[[Категорија:Шаблони за никулци за Будизам| ]]
[[el:Πρότυπο:Βουδισμός-επέκταση]]
[[en:Template:Buddhism-stub]]
[[ja:Template:Buddhism-stub]]
58.155

уредувања