Разлика помеѓу преработките на „Ван дер Валсов полупречник“

нема опис на уредувањето
 
пичку шлајвкусссссс !!!!!!!!!!!
ако најди некој нешто за ова шо сака го частам ... мислам јас шо сакам ке го частам ... ова педдериштето ништо не остајл навикипедијана википедија
 
оди упм ако го отвориш ова а најпоке за антонио значи ова
Анонимен корисник