Разлика помеѓу преработките на „Ван дер Валсов полупречник“

нема опис на уредувањето
с (Бот Додава: ro:Rază van der Waals)
[[vi:Bán kính van der Waals]]
[[zh:范德华半径]]
 
 
пичку шлајвкусссссс !!!!!!!!!!!
ако најди некој нешто за ова шо сака го частам ... мислам јас шо сакам ке го частам ... ова педдериштето ништо не остајл навикипедија
Анонимен корисник