Разлика помеѓу преработките на „Тршиќ“

Одземени 8 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Менува: en:Tršić
с (Бот: козметички промени)
с (Бот Менува: en:Tršić)
[[Категорија:Села во Србија]]
 
[[en:Tršić, Serbia]]
[[fr:Tršić]]
[[nl:Tršić]]
[[ro:Tršić]]
[[sh:Tršić]]
[[sr:Тршић]]
[[sh:Tršić]]