Оклахома: Разлика помеѓу преработките

Додадени 24 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: chr:ᎣᎦᎳᎰᎹ
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: gu:ઓક્લાહોમા)
с (Бот Додава: chr:ᎣᎦᎳᎰᎹ)
[[te:ఓక్లహోమా]]
[[th:รัฐโอคลาโฮมา]]
[[chr:ᎣᎦᎳᎰᎹ]]
[[tr:Oklahoma]]
[[uk:Оклахома]]
21.521

уредување