Разлика помеѓу преработките на „Катраница“

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
[[Категорија:Села во Егејска Македонија]]
 
[[bg:Катраница (Номдем КожаниЕордея)]]
[[el:Πύργοι Κοζάνης]]