Разлика помеѓу преработките на „Дејвид Линч“

Додаден 31 бајт ,  пред 14 години
с
с (robot Dodaje: sr:Дејвид Линч)
 
[[Категорија:Американски режисери|Линч, Дејвид]]
 
 
 
[[ca:David Lynch]]
[[sk:David Lynch]]
[[sq:David Lynch]]
[[sr:Дејвид Линч]]
[[sv:David Lynch]]
[[tr:David Lynch]]
14.744

уредувања