Силјан Аврамовски: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Менува: en:Siljan Avramovski
[непроверена преработка][проверена преработка]
с (Бот Менува: en:Siljan Avramovski)
[[Категорија:Министри за внатрешни работи на Република Македонија]]
 
[[en:Avramovski, Siljan Avramovski]]
[[ru:Аврамовский, Силян]]
10.025

уредувања